Uitslagen BCM Tornooi

Beste deelnemers,

Hartelijk bedankt voor jullie komst. Het was een sterk bezet en sterk bevochten tornooi, met heel veel driesetters en lange spannende rally’s. Het resultaat van al dat zweet volgt hieronder.

Veel plezier en hopelijk tot volgend jaar.

Badmintonclub Merelbeke

 

Heren Dubbel Poule1
Nr Naam Club
A 1 Nic Bockaert Jacob Serruys BC Zomergem
B 2 Geoffrey de Ketelaere Frederick Van Der Meerschaut Geen club
C 5 Steven Van Herpe Peter Wauman BCM
D 3 Marc Bruyneel Joachim Baetens BCM
E 4 Maarten Verbeeck Marc Verbeeck 0
Heren Dubbel Poule1
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Nic Bockaert Jacob Serruys 23 21 21
B Geoffrey de Ketelaere Frederick Van Der Meerschaut 25 7 9
Heren Dubbel Poule1
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Steven Van Herpe Peter Wauman 21 18 14
D Marc Bruyneel Joachim Baetens 14 21 21
Heren Dubbel Poule1
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Nic Bockaert Jacob Serruys 22 21
E Maarten Verbeeck Marc Verbeeck 20 11
Heren Dubbel Poule1
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Geoffrey de Ketelaere Frederick Van Der Meerschaut 21 21
C Steven Van Herpe Peter Wauman 13 11
Heren Dubbel Poule1
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Marc Bruyneel Joachim Baetens 21 21
E Maarten Verbeeck Marc Verbeeck 17 9
Heren Dubbel Poule1
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Nic Bockaert Jacob Serruys 21 21
C Steven Van Herpe Peter Wauman 11 14
Heren Dubbel Poule1
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Geoffrey de Ketelaere Frederick Van Der Meerschaut 19 21 21
D Marc Bruyneel Joachim Baetens 21 13 13
Heren Dubbel Poule1
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Maarten Verbeeck Marc Verbeeck 21 19 21
C Steven Van Herpe Peter Wauman 14 21 12
Heren Dubbel Poule1
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Nic Bockaert Jacob Serruys 22 21
D Marc Bruyneel Joachim Baetens 20 15
Heren Dubbel Poule1
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Geoffrey de Ketelaere Frederick Van Der Meerschaut 10 21 22
E Maarten Verbeeck Marc Verbeeck 21 10 20

 

Heren Dubbel Poule2
Nr Naam Club
A 2 Filip Canty Alain Vanden Meersschaut Geen club
B 4 Bram Remue Stefaan Van Bockstal De Stroppen
C 5 Matthias Van Hove Sonny Vandenbruane BC Astene
D 3 Tonnie Bokelaar Xavier Van Hoorebeke BC Hoge Wal
E 1 Davy De Villaer Bart Van Laethem BAD 86 Ninove
Heren Dubbel Poule2
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Filip Canty Alain Vanden Meersschaut 21 21
B Bram Remue Stefaan Van Bockstal 6 13
Heren Dubbel Poule2
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Matthias Van Hove Sonny Vandenbruane 14 10
D Tonnie Bokelaar Xavier Van Hoorebeke 21 21
Heren Dubbel Poule2
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Filip Canty Alain Vanden Meersschaut 14 18
E Davy De Villaer Bart Van Laethem 21 21
Heren Dubbel Poule2
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Bram Remue Stefaan Van Bockstal 28 16 21
C Matthias Van Hove Sonny Vandenbruane 26 21 18
Heren Dubbel Poule2
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Tonnie Bokelaar Xavier Van Hoorebeke 18 9
E Davy De Villaer Bart Van Laethem 21 21
Heren Dubbel Poule2
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Filip Canty Alain Vanden Meersschaut 21 21
C Matthias Van Hove Sonny Vandenbruane 6 17
Heren Dubbel Poule2
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Bram Remue Stefaan Van Bockstal 9 12
D Tonnie Bokelaar Xavier Van Hoorebeke 21 21
Heren Dubbel Poule2
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Davy De Villaer Bart Van Laethem 21 21
C Matthias Van Hove Sonny Vandenbruane 10 8
Heren Dubbel Poule2
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Filip Canty Alain Vanden Meersschaut 21 21
D Tonnie Bokelaar Xavier Van Hoorebeke 17 11
Heren Dubbel Poule2
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Bram Remue Stefaan Van Bockstal 10 8
E Davy De Villaer Bart Van Laethem 21 21

 

Heren Dubbel Poule3
Nr Naam Club
A 3 Luc Van Nieuwenborgh Piet Vanthournhout BAD 86 Ninove
B 2 Hans Baekelandt Maarten Derudder BCM
C 5 Johan Beirnaert Yvan van der Auwera Tonbadplus
D 1 Jonas Eeckhout Dieter Van Hove BCM
E 4 Koen Mertens Maarten Hoste BCM
Heren Dubbel Poule3
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Luc Van Nieuwenborgh Piet Vanthournhout 20 18
B Hans Baekelandt Maarten Derudder 22 21
Heren Dubbel Poule3
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Johan Beirnaert Yvan van der Auwera 8 10
D Jonas Eeckhout Dieter Van Hove 21 21
Heren Dubbel Poule3
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Luc Van Nieuwenborgh Piet Vanthournhout 18 21 22
E Koen Mertens Maarten Hoste 21 14 20
Heren Dubbel Poule3
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Hans Baekelandt Maarten Derudder 19 12
C Johan Beirnaert Yvan van der Auwera 21 21
Heren Dubbel Poule3
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Jonas Eeckhout Dieter Van Hove 21 21
E Koen Mertens Maarten Hoste 16 8
Heren Dubbel Poule3
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Luc Van Nieuwenborgh Piet Vanthournhout 21 21
C Johan Beirnaert Yvan van der Auwera 16 17
Heren Dubbel Poule3
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Hans Baekelandt Maarten Derudder 12 21 14
D Jonas Eeckhout Dieter Van Hove 21 12 21
Heren Dubbel Poule3
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Koen Mertens Maarten Hoste 21 18 21
C Johan Beirnaert Yvan van der Auwera 12 21 14
Heren Dubbel Poule3
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Luc Van Nieuwenborgh Piet Vanthournhout 18 17
D Jonas Eeckhout Dieter Van Hove 21 21
Heren Dubbel Poule3
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Hans Baekelandt Maarten Derudder 21 16 25
E Koen Mertens Maarten Hoste 19 21 23
Heren Dubbel Poule4
Nr Naam Club
A 4 Sander Naudts Thimoty Van Raemdonck BCM
B 5 Hans Anahika Kusmanto Miel Brysbaert De Pluimplukkers
C 2 Alain Van Mullem Martin Paelinck Flee Shuttle Knesselare
D 3 Bart Hebberecht Bart Hugelier BC Melbad
E 1 Pascal Reynvoet Christophe Dufromont BC De Veerkracht
Heren Dubbel Poule4
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Sander Naudts Thimoty Van Raemdonck 26 21
B Hans Anahika Kusmanto Miel Brysbaert 24 15
Heren Dubbel Poule4
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Alain Van Mullem Martin Paelinck 21 19 21
D Bart Hebberecht Bart Hugelier 19 21 19
Heren Dubbel Poule4
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Sander Naudts Thimoty Van Raemdonck 17 17
E Pascal Reynvoet Christophe Dufromont 21 21
Heren Dubbel Poule4
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Hans Anahika Kusmanto Miel Brysbaert 19 11
C Alain Van Mullem Martin Paelinck 21 21
Heren Dubbel Poule4
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Bart Hebberecht Bart Hugelier 11 21
E Pascal Reynvoet Christophe Dufromont 21 23
Heren Dubbel Poule4
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Sander Naudts Thimoty Van Raemdonck 16 17
C Alain Van Mullem Martin Paelinck 21 21
Heren Dubbel Poule4
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Hans Anahika Kusmanto Miel Brysbaert 13 18
D Bart Hebberecht Bart Hugelier 21 21
Heren Dubbel Poule4
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Pascal Reynvoet Christophe Dufromont 21 21
C Alain Van Mullem Martin Paelinck 19 15
Heren Dubbel Poule4
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Sander Naudts Thimoty Van Raemdonck 20 16
D Bart Hebberecht Bart Hugelier 22 21
Heren Dubbel Poule4
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Hans Anahika Kusmanto Miel Brysbaert 15 15
E Pascal Reynvoet Christophe Dufromont 21 21
Heren Dubbel Poule5
Nr Naam Club
A 2 Stijn Van Droogenbroeck Kris De Bisschop BC Denderleeuw
B 3 Andy De Brauwer Kevin Van den Bossche Red Lions Gent
C 1 Valentijn Haeseryn Wim De Meulenaer BCM
D 4 Dieter Boone Sylvio Gekiere De Pluimplukkers
E 5 Alois De Smet Geert Geldof smash Appels
Heren Dubbel Poule5
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Stijn Van Droogenbroeck Kris De Bisschop 21 17 21
B Andy De Brauwer Kevin Van den Bossche 19 21 16
Heren Dubbel Poule5
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Valentijn Haeseryn Wim De Meulenaer 16 15
D Dieter Boone Sylvio Gekiere 21 21
Heren Dubbel Poule5
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Stijn Van Droogenbroeck Kris De Bisschop 21 14 21
E Alois De Smet Geert Geldof 14 21 13
Heren Dubbel Poule5
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Andy De Brauwer Kevin Van den Bossche 18 21 20
C Valentijn Haeseryn Wim De Meulenaer 21 8 22
Heren Dubbel Poule5
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Dieter Boone Sylvio Gekiere 17 21 15
E Alois De Smet Geert Geldof 21 15 21
Heren Dubbel Poule5
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Stijn Van Droogenbroeck Kris De Bisschop 19 19
C Valentijn Haeseryn Wim De Meulenaer 21 21
Heren Dubbel Poule5
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Andy De Brauwer Kevin Van den Bossche 21 21
D Dieter Boone Sylvio Gekiere 19 16
Heren Dubbel Poule5
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Alois De Smet Geert Geldof 19 16
C Valentijn Haeseryn Wim De Meulenaer 21 21
Heren Dubbel Poule5
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Stijn Van Droogenbroeck Kris De Bisschop 21 23
D Dieter Boone Sylvio Gekiere 19 21
Heren Dubbel Poule5
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Andy De Brauwer Kevin Van den Bossche 21 21
E Alois De Smet Geert Geldof 18 9
Heren Dubbel Poule6
Nr Naam Club
A 1 Kevin Van Hoef Kenny Van Hoef Geen club
B 5 Aimilios Athanasopoulos Pasi Kimari Double Trouble
C 4 Chiel Tondeleir Sam Van Wiemeersch BCM
D 2 Eddy Balliu Thijs Vandenbussche BC Zomergem
E 3 Jorgo Loppens Ivan Loppens BCM
Heren Dubbel Poule6
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Kevin Van Hoef Kenny Van Hoef 21 21
B Aimilios Athanasopoulos Pasi Kimari 13 12
Heren Dubbel Poule6
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Chiel Tondeleir Sam Van Wiemeersch 17 16
D Eddy Balliu Thijs Vandenbussche 21 21
Heren Dubbel Poule6
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Kevin Van Hoef Kenny Van Hoef 21 21
E Jorgo Loppens Ivan Loppens 7 9
Heren Dubbel Poule6
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Aimilios Athanasopoulos Pasi Kimari 15 21
C Chiel Tondeleir Sam Van Wiemeersch 21 23
Heren Dubbel Poule6
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Eddy Balliu Thijs Vandenbussche 21 21
E Jorgo Loppens Ivan Loppens 11 15
Heren Dubbel Poule6
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Kevin Van Hoef Kenny Van Hoef 21 21
C Chiel Tondeleir Sam Van Wiemeersch 4 10
Heren Dubbel Poule6
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Aimilios Athanasopoulos Pasi Kimari 6 10
D Eddy Balliu Thijs Vandenbussche 21 21
Heren Dubbel Poule6
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Jorgo Loppens Ivan Loppens 18 21 21
C Chiel Tondeleir Sam Van Wiemeersch 21 13 13
Heren Dubbel Poule6
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Kevin Van Hoef Kenny Van Hoef 21 21
D Eddy Balliu Thijs Vandenbussche 9 11
Heren Dubbel Poule6
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Aimilios Athanasopoulos Pasi Kimari 15 19
E Jorgo Loppens Ivan Loppens 21 21
Dames Dubbel Poule1
Nr Naam Club
A 1 Katrien Debleeckere Dominque Boucneau BCM
B 2 Jolijn Van Hove Ine Hertens BCM
C 4 Els De Bock Joyce Van Den Berghe BCM
D 3 Wendy Van Den Berghe Sandra Persan BCM
E 5 Sheila Laleman Jo Blanckaert BC Astene
Dames Dubbel Poule1
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Katrien Debleeckere Dominque Boucneau 13 21 21
B Jolijn Van Hove Ine Hertens 21 15 7
Dames Dubbel Poule1
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C Els De Bock Joyce Van Den Berghe 10 19
D Wendy Van Den Berghe Sandra Persan 21 21
Dames Dubbel Poule1
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Katrien Debleeckere Dominque Boucneau 21 21 21
E Sheila Laleman Jo Blanckaert 14 23 8
Dames Dubbel Poule1
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Jolijn Van Hove Ine Hertens 21 19 16
C Els De Bock Joyce Van Den Berghe 15 21 21
Dames Dubbel Poule1
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Wendy Van Den Berghe Sandra Persan 21 21
E Sheila Laleman Jo Blanckaert 16 15
Dames Dubbel Poule1
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Katrien Debleeckere Dominque Boucneau 21 18 25
C Els De Bock Joyce Van Den Berghe 17 21 23
Dames Dubbel Poule1
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Jolijn Van Hove Ine Hertens 21 21
D Wendy Van Den Berghe Sandra Persan 18 17
Dames Dubbel Poule1
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Sheila Laleman Jo Blanckaert 14 17
C Els De Bock Joyce Van Den Berghe 21 21
Dames Dubbel Poule1
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Katrien Debleeckere Dominque Boucneau 21 21
D Wendy Van Den Berghe Sandra Persan 12 13
Dames Dubbel Poule1
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Jolijn Van Hove Ine Hertens 21 21
E Sheila Laleman Jo Blanckaert 9 9
Dames Dubbel Poule2
Nr Naam Club
A 3 Petra Leroy Glenda De Villaer BAD 86 Ninove
B 2 Christine De Keyzer Lieselot Van Haute Hoge Wal
C 1 An Vandepitte Lieve Saerens BCM
D 4 Myriam Haelewyck Sara Coppieters De Woeste Tikkers
E 5 Elyne Use Karen De Wilde BC De Veerkracht
Dames Dubbel Poule2
1 9u00 Set1 Set2 Set3
A Petra Leroy Glenda De Villaer 15 24 19
B Christine De Keyzer Lieselot Van Haute 21 22 21
Dames Dubbel Poule2
2 9u30 Set1 Set2 Set3
C An Vandepitte Lieve Saerens 21 21
D Myriam Haelewyck Sara Coppieters 17 16
Dames Dubbel Poule2
3 9u55 Set1 Set2 Set3
A Petra Leroy Glenda De Villaer 21 21
E Elyne Use Karen De Wilde 8 8
Dames Dubbel Poule2
4 10u25 Set1 Set2 Set3
B Christine De Keyzer Lieselot Van Haute 13 23 21
C An Vandepitte Lieve Saerens 21 21 14
Dames Dubbel Poule2
5 10u50 Set1 Set2 Set3
D Myriam Haelewyck Sara Coppieters 21 13 19
E Elyne Use Karen De Wilde 17 21 21
Dames Dubbel Poule2
6 11u20 Set1 Set2 Set3
A Petra Leroy Glenda De Villaer 18 21 19
C An Vandepitte Lieve Saerens 21 15 21
Dames Dubbel Poule2
7 11u45 Set1 Set2 Set3
B Christine De Keyzer Lieselot Van Haute 17 21 17
D Myriam Haelewyck Sara Coppieters 21 7 21
Dames Dubbel Poule2
8 12u15 Set1 Set2 Set3
E Elyne Use Karen De Wilde 14 10
C An Vandepitte Lieve Saerens 21 21
Dames Dubbel Poule2
9 12u40 Set1 Set2 Set3
A Petra Leroy Glenda De Villaer 21 21
D Myriam Haelewyck Sara Coppieters 12 13
Dames Dubbel Poule2
10 13u10 Set1 Set2 Set3
B Christine De Keyzer Lieselot Van Haute 21 21
E Elyne Use Karen De Wilde 8 15
Gemengd Dubbel Poule1
Nr Naam Club
A 1 Rita Schirris Joris Schirris Geen Club
B 4 Christiane Dauwens Nic Bockaert BC Zomergem
C 5 Patricia Dhaenens Geert Vanden Bossche Vlabad
D 2 Joyce Van Den Berghe Nico Goeminne BCM
E 3 Lieselot Van Haute Gert Standaert Hoge Wal
Gemengd Dubbel Poule1
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Rita Schirris Joris Schirris 21 21
B Christiane Dauwens Nic Bockaert 12 16
Gemengd Dubbel Poule1
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Patricia Dhaenens Geert Vanden Bossche 11 14
D Joyce Van Den Berghe Nico Goeminne 21 21
Gemengd Dubbel Poule1
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Rita Schirris Joris Schirris 21 11 21
E Lieselot Van Haute Gert Standaert 18 21 18
Gemengd Dubbel Poule1
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B Christiane Dauwens Nic Bockaert 23 21
C Patricia Dhaenens Geert Vanden Bossche 21 12
Gemengd Dubbel Poule1
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Joyce Van Den Berghe Nico Goeminne 15 23 19
E Lieselot Van Haute Gert Standaert 21 21 21
Gemengd Dubbel Poule1
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Rita Schirris Joris Schirris 21 21
C Patricia Dhaenens Geert Vanden Bossche 18 13
Gemengd Dubbel Poule1
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B Christiane Dauwens Nic Bockaert 18 21
D Joyce Van Den Berghe Nico Goeminne 21 23
Gemengd Dubbel Poule1
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Lieselot Van Haute Gert Standaert 21 21
C Patricia Dhaenens Geert Vanden Bossche 13 13
Gemengd Dubbel Poule1
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Rita Schirris Joris Schirris 17 21 21
D Joyce Van Den Berghe Nico Goeminne 21 18 18
Gemengd Dubbel Poule1
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B Christiane Dauwens Nic Bockaert 21 19 21
E Lieselot Van Haute Gert Standaert 12 21 16
Gemengd Dubbel Poule2
Nr Naam Club
A 4 Sheila Laleman Matthias Van Hove BC Astene
B 3 Veerle Vanoverberhge Marc Bruyneel BC De Pluimplukkers
C 2 Karen Ronse Jacob Serruys BC Zomergem
D 5 Tamara Van Calseter Joachim Baetens BCM
E 1 Noemi Thierens Maarten Verbeeck BCM
Gemengd Dubbel Poule2
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Sheila Laleman Matthias Van Hove 21 10 12
B Veerle Vanoverberhge Marc Bruyneel 16 21 21
Gemengd Dubbel Poule2
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Karen Ronse Jacob Serruys 21 21
D Tamara Van Calseter Joachim Baetens 6 10
Gemengd Dubbel Poule2
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Sheila Laleman Matthias Van Hove 19 8
E Noemi Thierens Maarten Verbeeck 21 21
Gemengd Dubbel Poule2
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B Veerle Vanoverberhge Marc Bruyneel 18 21 17
C Karen Ronse Jacob Serruys 21 18 21
Gemengd Dubbel Poule2
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Tamara Van Calseter Joachim Baetens 17 14
E Noemi Thierens Maarten Verbeeck 21 21
Gemengd Dubbel Poule2
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Sheila Laleman Matthias Van Hove 9 16
C Karen Ronse Jacob Serruys 21 21
Gemengd Dubbel Poule2
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B Veerle Vanoverberhge Marc Bruyneel 21 22 19
D Tamara Van Calseter Joachim Baetens 19 24 21
Gemengd Dubbel Poule2
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Noemi Thierens Maarten Verbeeck 17 22 21
C Karen Ronse Jacob Serruys 21 20 17
Gemengd Dubbel Poule2
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Sheila Laleman Matthias Van Hove 21 21
D Tamara Van Calseter Joachim Baetens 7 12
Gemengd Dubbel Poule2
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B Veerle Vanoverberhge Marc Bruyneel 21 7 7
E Noemi Thierens Maarten Verbeeck 17 21 21
Gemengd Dubbel Poule3
Nr Naam Club
A 4 Jo Blanckaert Sonny Vandenbruane BC Astene
B 1 Lien De Cuyper Marnic De Bock GSF Herzele
C 3 Liesbeth De Cocker Bruno Vandecasteele De Spacepluim
D 2 Petra Van Wassenhove Tim Mortier GSF De Pinte
Gemengd Dubbel Poule3
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Jo Blanckaert Sonny Vandenbruane 15 9
B Lien De Cuyper Marnic De Bock 21 21
Gemengd Dubbel Poule3
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Liesbeth De Cocker Bruno Vandecasteele 21 18 15
D Petra Van Wassenhove Tim Mortier 11 21 21
Gemengd Dubbel Poule3
3 14u55 Set1 Set2 Set3
B Lien De Cuyper Marnic De Bock 21 21
C Liesbeth De Cocker Bruno Vandecasteele 7 16
Gemengd Dubbel Poule3
4 15u25 Set1 Set2 Set3
A Jo Blanckaert Sonny Vandenbruane 16 20
D Petra Van Wassenhove Tim Mortier 21 22
Gemengd Dubbel Poule3
5 15u50 Set1 Set2 Set3
A Jo Blanckaert Sonny Vandenbruane 9 19
C Liesbeth De Cocker Bruno Vandecasteele 21 21
Gemengd Dubbel Poule3
6 16u20 Set1 Set2 Set3
B Lien De Cuyper Marnic De Bock 21 21
D Petra Van Wassenhove Tim Mortier 11 13
Gemengd Dubbel Poule4
Nr Naam Club
A 3 Els De Bock Jonas Eeckhout BCM
B 2 Ine Hertens Dieter Van Hove BCM
C 4 Sandra Janssens Ward Meremans Bad 86 Ninove
D 5 Tineke Gordyn Stijn Van Droogenbroeck BC Denderleeuw
E 1 Kaatje Van Peer Jan De Bliek ’t Pluimke Kieldrecht
Gemengd Dubbel Poule4
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Els De Bock Jonas Eeckhout 10 24 11
B Ine Hertens Dieter Van Hove 21 22 21
Gemengd Dubbel Poule4
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Sandra Janssens Ward Meremans 20 21 21
D Tineke Gordyn Stijn Van Droogenbroeck 22 16 18
Gemengd Dubbel Poule4
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Els De Bock Jonas Eeckhout 15 21 15
E Kaatje Van Peer Jan De Bliek 21 16 21
Gemengd Dubbel Poule4
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B Ine Hertens Dieter Van Hove 21 21
C Sandra Janssens Ward Meremans 13 17
Gemengd Dubbel Poule4
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Tineke Gordyn Stijn Van Droogenbroeck 18 7
E Kaatje Van Peer Jan De Bliek 21 21
Gemengd Dubbel Poule4
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Els De Bock Jonas Eeckhout 21 20 21
C Sandra Janssens Ward Meremans 18 22 8
Gemengd Dubbel Poule4
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B Ine Hertens Dieter Van Hove 21 21
D Tineke Gordyn Stijn Van Droogenbroeck 15 16
Gemengd Dubbel Poule4
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Kaatje Van Peer Jan De Bliek 21 21
C Sandra Janssens Ward Meremans 11 8
Gemengd Dubbel Poule4
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Els De Bock Jonas Eeckhout 21 16 21
D Tineke Gordyn Stijn Van Droogenbroeck 11 21 14
Gemengd Dubbel Poule4
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B Ine Hertens Dieter Van Hove 13 11
E Kaatje Van Peer Jan De Bliek 21 21
Gemengd Dubbel Poule5
Nr Naam Club
A 3 Elien Verhaeghe Tim Vlerick GSF De Pinte
B 2 Nathalie Criel Peter Everaert Speedy
C 4 Marijke Meuleman Nico Martens BC De Pluimplukkers
D 1 Christine De Keyzer Steph Cools Hoge Wal
Gemengd Dubbel Poule5
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Elien Verhaeghe Tim Vlerick 23 12 16
B Nathalie Criel Peter Everaert 21 21 21
Gemengd Dubbel Poule5
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Marijke Meuleman Nico Martens 15 17
D Christine De Keyzer Steph Cools 21 21
Gemengd Dubbel Poule5
3 14u55 Set1 Set2 Set3
B Nathalie Criel Peter Everaert 21 21
C Marijke Meuleman Nico Martens 16 18
Gemengd Dubbel Poule5
4 15u25 Set1 Set2 Set3
A Elien Verhaeghe Tim Vlerick 19 18
D Christine De Keyzer Steph Cools 21 21
Gemengd Dubbel Poule5
5 15u50 Set1 Set2 Set3
A Elien Verhaeghe Tim Vlerick 16 21 21
C Marijke Meuleman Nico Martens 21 13 11
Gemengd Dubbel Poule5
6 16u20 Set1 Set2 Set3
B Nathalie Criel Peter Everaert 17 21 16
D Christine De Keyzer Steph Cools 21 17 21
Gemengd Dubbel Poule6
Nr Naam Club
A 1 Anja Struyven Kris De Bisschop BC Denderleeuw
B 5 An Vandepitte Eddy Balliu BCM
C 4 Veerle Bekaert Hannes Van Keirsblick Smash & Go
D 3 Larissa Gyselinck Dimitri Van Hecke Speedy
E 2 Sien Erauw Simon Taets Hoge Wal
Gemengd Dubbel Poule6
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Anja Struyven Kris De Bisschop 21 21
B An Vandepitte Eddy Balliu 12 10
Gemengd Dubbel Poule6
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Veerle Bekaert Hannes Van Keirsblick 20 21 11
D Larissa Gyselinck Dimitri Van Hecke 22 16 21
Gemengd Dubbel Poule6
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Anja Struyven Kris De Bisschop 21 21
E Sien Erauw Simon Taets 16 10
Gemengd Dubbel Poule6
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B An Vandepitte Eddy Balliu 12 15
C Veerle Bekaert Hannes Van Keirsblick 21 21
Gemengd Dubbel Poule6
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Larissa Gyselinck Dimitri Van Hecke 17 21 12
E Sien Erauw Simon Taets 21 19 21
Gemengd Dubbel Poule6
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Anja Struyven Kris De Bisschop 21 21
C Veerle Bekaert Hannes Van Keirsblick 14 14
Gemengd Dubbel Poule6
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B An Vandepitte Eddy Balliu 8 6
D Larissa Gyselinck Dimitri Van Hecke 21 21
Gemengd Dubbel Poule6
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Sien Erauw Simon Taets 21 14 21
C Veerle Bekaert Hannes Van Keirsblick 14 21 9
Gemengd Dubbel Poule6
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Anja Struyven Kris De Bisschop 21 22
D Larissa Gyselinck Dimitri Van Hecke 9 20
Gemengd Dubbel Poule6
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B An Vandepitte Eddy Balliu 21 16 19
E Sien Erauw Simon Taets 16 21 21
Gemengd Dubbel Poule7
Nr Naam Club
A 1 Delphine Van de Steene Guido Van Loo BC Zomergem
B 2 Kim Van Meersel Kevin Van den Bossche Red Lions Gent
C 3 Karen De Wilde Jonas Crombeecke BC De Veerkracht
D 5 Jana Faes Piet Dhaeyer De Stroppen
E 4 Sophie Dergent Bart De Gussem Red Lions Gent
Gemengd Dubbel Poule7
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Delphine Van de Steene Guido Van Loo 21 21
B Kim Van Meersel Kevin Van den Bossche 14 16
Gemengd Dubbel Poule7
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Karen De Wilde Jonas Crombeecke 21 12
D Jana Faes Piet Dhaeyer 18 12
Gemengd Dubbel Poule7
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Delphine Van de Steene Guido Van Loo 21 21
E Sophie Dergent Bart De Gussem 16 10
Gemengd Dubbel Poule7
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B Kim Van Meersel Kevin Van den Bossche 21 17 21
C Karen De Wilde Jonas Crombeecke 18 21 17
Gemengd Dubbel Poule7
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Jana Faes Piet Dhaeyer 19 10
E Sophie Dergent Bart De Gussem 21 21
Gemengd Dubbel Poule7
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Delphine Van de Steene Guido Van Loo 21 21
C Karen De Wilde Jonas Crombeecke 15 12
Gemengd Dubbel Poule7
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B Kim Van Meersel Kevin Van den Bossche 21 21
D Jana Faes Piet Dhaeyer 15 14
Gemengd Dubbel Poule7
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Sophie Dergent Bart De Gussem 20 17
C Karen De Wilde Jonas Crombeecke 22 21
Gemengd Dubbel Poule7
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Delphine Van de Steene Guido Van Loo 21 21
D Jana Faes Piet Dhaeyer 14 15
Gemengd Dubbel Poule7
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B Kim Van Meersel Kevin Van den Bossche 21 21
E Sophie Dergent Bart De Gussem 16 14
Gemengd Dubbel Poule8
Nr Naam Club
A 1 Sandra Persan Bavo Verstraeten De Pluimplukkers
B 4 Isabelle Van der Veken Dimitri Denis Geen Club
C 3 Tine Baumers Benny Jacobs Geen Club
D 2 Sofie Schiers Dieter Boone Double Trouble
E 5 Freya De Bosschere Aimilios Athanasopoulos Double Trouble
Gemengd Dubbel Poule8
1 14u00 Set1 Set2 Set3
A Sandra Persan Bavo Verstraeten 21 21
B Isabelle Van der Veken Dimitri Denis 12 8
Gemengd Dubbel Poule8
2 14u30 Set1 Set2 Set3
C Tine Baumers Benny Jacobs 11 17
D Sofie Schiers Dieter Boone 21 21
Gemengd Dubbel Poule8
3 14u55 Set1 Set2 Set3
A Sandra Persan Bavo Verstraeten 21 21
E Freya De Bosschere Aimilios Athanasopoulos 14 8
Gemengd Dubbel Poule8
4 15u25 Set1 Set2 Set3
B Isabelle Van der Veken Dimitri Denis 18 21 14
C Tine Baumers Benny Jacobs 21 12 21
Gemengd Dubbel Poule8
5 15u50 Set1 Set2 Set3
D Sofie Schiers Dieter Boone 21 21
E Freya De Bosschere Aimilios Athanasopoulos 12 13
Gemengd Dubbel Poule8
6 16u20 Set1 Set2 Set3
A Sandra Persan Bavo Verstraeten 21 21
C Tine Baumers Benny Jacobs 6 6
Gemengd Dubbel Poule8
7 16u45 Set1 Set2 Set3
B Isabelle Van der Veken Dimitri Denis 18 13
D Sofie Schiers Dieter Boone 21 21
Gemengd Dubbel Poule8
8 17u15 Set1 Set2 Set3
E Freya De Bosschere Aimilios Athanasopoulos 18 12
C Tine Baumers Benny Jacobs 21 21
Gemengd Dubbel Poule8
9 17u40 Set1 Set2 Set3
A Sandra Persan Bavo Verstraeten 21 21
D Sofie Schiers Dieter Boone 9 18
Gemengd Dubbel Poule8
10 18u10 Set1 Set2 Set3
B Isabelle Van der Veken Dimitri Denis 21 21
E Freya De Bosschere Aimilios Athanasopoulos 15 7

 

Starturen BCM Tornooi Zondag 26 April

Beste deelnemer,

Hieronder vind je het exacte startuur van je eerste match.
Om alles vlot te laten verlopen verwachten we je ten minste een kwartier voor deze begint.

Vriendelijke groeten en succes,

Badmintonclub Merelbeke

 

Aimilios Athanasopoulos 9u00
Alain Van Mullem 9u30
Alain Vanden Meersschaut 9u00
Alois De Smet 9u55
An Vandepitte 9u30
Andy De Brauwer 9u00
Anja Struyven 14u00
Bart De Gussem 14u55
Bart Hebberecht 9u30
Bart Hugelier 9u30
Bart Van Laethem 9u55
Bavo Verstraeten 14u00
Benny Jacobs 14u30
Bram Remue 9u00
Bruno Vandecasteele 14u30
Chiel Tondeleir 9u30
Christiane Dauwens 14u00
Christine De Keyzer 9u00
Christophe Dufromont 9u55
Davy De Villaer 9u55
Delphine Van de Steene 14u00
Dieter Boone 9u30
Dieter Van Hove 9u30
Dimitri Denis 14u00
Dimitri Van Hecke 14u30
Dominque Boucneau 9u00
Eddy Balliu 9u30
Elien Verhaeghe 14u00
Els De Bock 9u30
Elyne Use 9u55
Filip Canty 9u00
Frederick Van Der Meerschaut 9u00
Freya De Bosschere 14u55
Geert Geldof 9u55
Geert Van Ackere 9u30
Geert Vanden Bossche 14u30
Geoffrey de Ketelaere 9u00
Gert Standaert 14u55
Glenda De Villaer 9u00
Guido Van Loo 14u00
Hannes Van Keirsblick 14u30
Hans Anahika Kusmanto 9u00
Hans Baekelandt 9u00
Ine Hertens 9u00
Isabelle Van der Veken 14u00
Ivan Loppens 9u55
Jacob Serruys 9u00
Jan De Bliek 14u55
Jana Faes 14u30
Jasmien De Clercq 14u00
Jo Blanckaert 9u55
Joachim Baetens 9u30
Johan Beirnaert 9u30
Jolijn Van Hove 9u00
Jonas Crombeecke 14u30
Jonas Eeckhout 9u30
Jorgo Loppens 9u55
Joris Schirris 14u00
Joyce Van Den Berghe 9u30
Kaatje Van Peer 14u55
Karen De Wilde 9u55
Karen Ronse 14u30
Katrien Debleeckere 9u00
Kenny Van Hoef 9u00
Kevin Van den Bossche 9u00
Kevin Van Hoef 9u00
Koen Mertens 9u55
Kris De Bisschop 9u00
Larissa Gyselinck 14u30
Lien De Cuyper 14u00
Liesbeth De Cocker 14u30
Lieselot Van Haute 9u00
Lieve Saerens 9u30
Luc Van Nieuwenborgh 9u00
Maarten Derudder 9u00
Maarten Hoste 9u55
Maarten Verbeeck 9u55
Marc Bruyneel 9u30
Marc Verbeeck 9u55
Marijke Meuleman 14u30
Marnic De Bock 14u00
Martens Nico 14u30
Martin Paelinck 9u30
Matthias Van Hove 9u30
Miel Brysbaert 9u00
Myriam Haelewyck 9u30
Nathalie Criel 14u00
Nic Bockaert 9u00
Nico Goeminne 14u30
Noemi Thierens 14u55
Pascal Reynvoet 9u55
Pasi Kimari 9u00
Patricia Dhaenens 14u30
Peter Everaert 14u00
Peter Wauman 9u30
Petra Leroy 9u00
Petra Van Wassenhove 14u30
Piet Dhaeyer 14u30
Piet Vanthournhout 9u00
Rita Schirris 14u00
Sam Van Wiemeersch 9u30
Sander Naudts 9u00
Sandra Janssens 14u30
Sandra Persan 9u30
Sara Coppieters 9u30
Sheila Laleman 9u55
Sien Erauw 14u55
Simon Taets 14u55
Sofie Schiers 14u30
Sonny Vandenbruane 9u30
Sophie Dergent 14u55
Stefaan Van Bockstal 9u00
Steph Cools 14u30
Steven Van Herpe 9u30
Stijn Van Droogenbroeck 9u00
Sylvio Gekiere 9u30
Tamara Van Calseter 14u30
Thijs Vandenbussche 9u30
Thimoty Van Raemdonck 9u00
Tim Mortier 14u30
Tim Vlerick 14u00
Tine Baumers 14u30
Tineke Gordyn 14u30
Tonnie Bokelaar 9u30
Valentijn Haeseryn 9u30
Veerle Bekaert 14u30
Veerle Vanoverberhge 14u00
Ward Meremans 14u30
Wendy Van Den Berghe 9u30
Wim De Meulenaer 9u30
Xavier Van Hoorebeke 9u30

Uitnodiging BCM Tornooi zondag 26 april 2015

Beste badmintonliefhebber,

Graag nodigen we u uit op ons jaarlijks recreatief badmintontornooi.
Disciplines: Dames dubbel (9u), heren dubbel (9u) en gemengd dubbel (14u)

Dit gaat door op zondag 26 april 2015 in de sporthal

‘Ter Wallen’,
Sportstraat 1,
9820 Merelbeke.

Inschrijvingen kan tot 15 april via info@bcmerelbeke.be mits vermelding van :

– Discipline (DD, DH, DG)
– Naam van de spelers
– Naam van de club
– Klassement (D, C2 of niet-aangesloten speler)
– Sterkte per speler: (1) zeer sterk, (2) sterk, (3) goed, (4) matig, (5) beginnend

Meer informatie op www.bcmerelbeke.be

Vriendelijke groeten,
Badmintonclub Merelbeke

Flyer Uitnodiging Merelbeke 2015 (Docx)

 

Affiche BCM Tornooi 2015

Tornooien maart 2015

Beste badmintonners,

Binnenkort zijn er nog enkele tornooien in onze regio:

Op zondag 22/03 is er het tornooi van VAG Evergem (Gemeentelijke sporthal, Kapellestraat 75, 9940 Evergem). Inschrijven kan t.e.m. 06/03.

Op zondag 29/03 is er het tornooi van Badmintonclub Hoge Wal (Sportcentrum Hoge Wal, Guldensporenlaan34, 9940 Ertvelde) Inschrijven kan t.e.m 13/03.

Gelieve iets te laten weten als je wil deelnemen dan schrijf ik jullie in.

Groetjes,

Wendy

 

Tornooien februari 2015

Beste badmintonners,

Binnenkort zijn er nog enkele tornooien in onze regio:

Op zondag 08/02 is er het tornooi van De Gentse BC (Sporthal Bourgoyen, Driepikkelstraat 30, 9030 Mariakerke). Inschrijven kan t.e.m. 24/1.

Op zaterdag 21/02 is er het tornooi van De Pluimplukkers (Sporthal Rozebroeken, Gent). Inschrijven kan t.e.m 07/02.

Gelieve iets te laten weten als je wil deelnemen dan schrijf ik jullie in.

Groetjes,

Wendy

Beste BCM-er, beste wensen!

Ze zeggen dat 2014 het jaar van het afscheid was.

Afscheid van grote en minder grote mensen, van lieve, toffe, inspirerende, grappige, voorbeeldige mensen. Van Wilfried Martens en Jean-Luc Dehaene, van Gabriel García Márquez, Philip Seymour Hoffman en Robin Williams, van Luc Devos en koningin Fabiola, van een geliefd familielid, collega of vriend, (Terwijl iedereen natuurlijk weet dat 2014 het jaar is van het verwelkomen van Bob en Maurice, onze toekomstige top spelers, en van heel veel toffe nieuwe leden! )

Ze zeggen dat bij een nieuw jaar nieuwe voornemens horen, zo die van de goedbedoelende soort: Meer sporten! Minder drinken. Wereldvrede! Een goede gezondheid, geluk en liefde voor iedereen!

Ze zeggen dat de nieuwste BCM T-shirt je zal helpen om al deze voornemens in 1 keer waar te maken, want ze zijn zo tof, mooi en aangenaam om dragen dat je spontaan (nog) meer wilt badmintonnen, geen tijd meer hebt om te drinken, en je er instant vrolijk en gelukkig van wordt.

Ze zeggen zelfs dat je op 6 januari 2015 deze T-shirts al kunt passen en bestellen terwijl je geniet van een gratis drankje en lekkere hapjes tijdens onze nieuwjaarsreceptie. Ze zeggen dat dit geheel zal worden opgeluisterd door een prachtige speech van het bestuur en de meest verfijnde muziekselectie van barvrouw Mirjam, zo ergens vanaf een uur of 10 in de cafetaria van de sporthal.

Het gerucht gaat zelfs dat 2015 een fe-no-me-naal jaar wordt, en dat er bovendien weer een fantastisch BCM-tornooi aankomt op zondag 26 april en dit dankzij de inzet van veel oude en nieuwe vrijwilligers!

Ze zeggen zelfs dat badmintonclub Merelbeke dit jaar 35 jaar bestaat en dat er en een BBQ met quiz en quizmaster Koen M. op zaterdag 6 juni valt.

En tenslotte zeggen ze dat er nog steeds iedere dinsdag badminton à volonté wordt geserveerd!

Ze zeggen…
Ze zeggen…
Ze zeggen zoveel (die van het bestuur).

Maar wat alvast als een paal boven water staat:

Het bestuur wenst je een prachtig en sportief 2015 toe, zo in jullie nieuwe T-shirt!

kersttornooi Lembeke

Beste badmintonners,

 

Binnenkort is er het kersttornooi te Lembeke.

 

Heren en dames dubbel spelen op zaterdagavond 20/12 van 19u tem 24 u.

 

Dubbel gemengd zal doorgaan op zondag 21/12 van 14u tem 16u.

Sporthal Lembeke

Heihoekse kerkwegel 11

9971 Lembeke

 

Inschrijven kan je doen via Wendy tem 09/12.

 

Sportieve groeten,

 

Wendy

1 5 6 7