Category Archives: Tornooi

Uitnodiging BCM Tornooi Zondag 28 April 2019

Beste badmintonliefhebber,

Graag nodigen we u uit op ons jaarlijks recreatief badmintontornooi.
Disciplines: Dames dubbel (9u), heren dubbel (9u) en gemengd dubbel (14u)

Dit gaat door op Zondag 28 April 2019 in de sporthal

‘Ter Wallen’,
Sportstraat 1,
9820 Merelbeke.

Inschrijvingen kan tot 17 april via het online inschrijvingsformulier of per email aan info@bcmerelbeke.be mits vermelding van :

– Discipline (DD, DH, DG)
– Naam van de spelers
– Naam van de club
– Vermelding of de speler is aangesloten bij badminton Vlaanderen
– Sterkte per speler: (1) zeer sterk, (2) sterk, (3) goed, (4) matig, (5) beginnend

Meer informatie op www.bcmerelbeke.be

Vriendelijke groeten,
Badmintonclub Merelbeke

Flyer Uitnodiging Merelbeke 2019 (pdf)

Affiche BCM Tornooi 2019

Starturen BCM Tornooi Zondag 24 April

naam start
Alain Vanden Meersschaut 9u00
An Maebe 14u30
An Vandepitte 9u55
Andy Hacquaert 9u30
Anja Turtelboom 9u30
Ann Vandekerckhove 14u30
Anna Hristoskova 9u55
Aroen Kandaswamy 14u30
Bart Van Laethem 9u55
Bavo Verstraeten 14u00
Benny Meyleman 9u00
Bert Verleyen 9u00
Bob Vanden Eynde 9u30
Bram Remue 9u00
Broes Labarque 9u30
Bruno Vandecasteele 14u00
Bruno Vergaert 14u30
Canan De Hon 14u00
Carlos Verspille 9u00
Chiel Tondeleir 9u00
Christine Biscop 14u55
Christine Morel 14u30
Christoph Luckx 9u00
Davy de Villaer 9u55
Dieter Boone 9u00
Dieter Van Hove 14u55
Dina Van Medegael 14u55
Dirk Brandt 14u30
Dirk Van Beneden 9u30
Dominique Boucneau 9u30
Eddy Balliu 9u30
Edwin Eeckhout 14u30
Els De Bock 14u55
Els D’Hoker 9u30
Esther Candries 14u30
Evelien Pattyn 14u00
Filip Canty 9u00
Frank Gyselinck 14u00
Gaby Van Liedekerke 9u30
Gemma Bruyneel 14u00
Glenda De Villaer 9u30
Griet Van Beneden 9u30
Hilde Turtelboom 14u00
Hilde Vandepitte 14u00
Ine Hertens 14u55
Isabel Bogaert 14u30
Isabelle Vandebos 14u30
Jacky Segers 9u00
Jacob Serruys 9u30
Jan Bogaert 9u55
Jean-Louis Santana 14u55
Jean-Luc Runavot 9u30
Jeffrey Buysse 14u30
Jeffrey Van Moorte 9u55
Jeroen Ongenae 9u30
Jo Blanchaert 9u55
Joachim Baetens 14u55
Johan Beirnaert 9u55
Jonas Eeckhout 9u00
Joris Schirris 14u00
Josiane Neefs 14u00
Joyce Van Den Berghe 9u00
Julie van Puyvelde 14u00
Jurgen Bruggeman 9u30
Jurgen Goeminne 9u00
Jurgen Lippens 14u55
Karl De Stoop 9u30
Katien Debleeckere 9u30
Katinka De Cocker 9u00
Kenny Van Hoef 9u30
Kevin De pauw 14u30
Kevin Van Hoef 9u30
Koen Dheedene 9u30
Koen Mertens 9u55
Larissa Gyselinck 14u30
Laurent Roose 9u55
Liesbeth De Cocker 9u00
Lisanne Spliet 9u00
Luca Bogaert 9u55
Luitgart Vandenbussche 14u30
Maarten Derudder 9u00
Maarten Verbeeck 9u00
Marc Bruyneel 14u00
Marijke Meuleman 14u55
Marjolijn Van Hove 14u00
Marleen De Cock 14u30
Marleen Roels 14u00
Matthias Van Hove 14u30
Melissa Deweirdt 14u55
Michel Malfait 14u00
Milan Vanquaille 14u30
Nathalie Criel 14u00
Nico Goeminne 14u30
Nico Martens 14u55
Noemi Thierens 14u30
Patricia Van Acker 9u00
Patrick Moens 9u55
Peter De Cock 9u30
Peter Everaert 14u00
Peter Ide 14u30
Peter Wauman 9u30
Philippe Helon 9u55
Pieter Vanbesien 9u00
Pieterjan Bogaert 9u00
Quinten De Vos 9u00
Rita Schirris 14u00
Sam Hofman 14u30
Sam Van Wiemeersch 9u30
Sander Meyfroot 9u30
Sander Naudts 9u30
Sandra Persan 9u00
Serge De La Croix 14u00
Sheila Laleman 9u55
Sigrid De Maeseneer 9u30
Simon Meyfroot 9u00
Sonny Vandenbruane 14u00
Stefaan Van Bockstal 9u00
Stefan De Vos 14u00
Steven Van Herpe 9u30
Svea Van Driessche 14u00
Sven Messian 9u00
Sylvio Gekiere 9u00
Thierry Bidlot 9u55
Thimo Doye 9u00
Thomas Debbaut 9u30
Tim Bidlot 9u55
Tim Deweirdt 14u55
Tim Schamphelaere 14u00
Timothy Van Raemdonck 9u30
Tine Depypere 14u30
Tine Van Achte 14u30
Tom Sonck 9u30
Tony Teirlinck 9u00
Valentijn Haeseryn 9u30
Valerie De Craene 14u30
Van Peer Kaatje 14u00
Veerle Bekaert 9u00
Wels Dave 14u00
Wendy Van Den Berghe 9u00
Wim De Meulenaer 9u30
Wim D’Haese 14u30
Wim Verbeke 9u00

Uitnodiging BCM Tornooi zondag 26 april 2015

Beste badmintonliefhebber,

Graag nodigen we u uit op ons jaarlijks recreatief badmintontornooi.
Disciplines: Dames dubbel (9u), heren dubbel (9u) en gemengd dubbel (14u)

Dit gaat door opĀ zondag 26 april 2015 in de sporthal

‘Ter Wallen’,
Sportstraat 1,
9820 Merelbeke.

Inschrijvingen kan tot 15 april via info@bcmerelbeke.be mits vermelding van :

– Discipline (DD, DH, DG)
– Naam van de spelers
– Naam van de club
– Klassement (D, C2 of niet-aangesloten speler)
– Sterkte per speler: (1) zeer sterk, (2) sterk, (3) goed, (4) matig, (5) beginnend

Meer informatie op www.bcmerelbeke.be

Vriendelijke groeten,
Badmintonclub Merelbeke

Flyer Uitnodiging Merelbeke 2015 (Docx)

 

Affiche BCM Tornooi 2015